+38 093 16 33 407, Одеса, вул. Довженка, 2


На що ми здатні

Живі сайти за допомогою Adobe XD

Епоха статичного дизайну без посилань пройшла, ми пропонуємо вам нову можливість: на етапі розробки дизайну, ви будете гортати сторінки, клікати по кнопках, дивитися як буде виглядати анімація, писати коментарі дизайнеру і розробникам.

Графічний дизайн

Ми зможемо розробити для вас будь-який вид графічного дизайну: візитку, меню для ресторану, етикетку, буклет, вивіску, білборд, банер, і навіть, портрет по фото.

Брендбук

Якщо ви відкриваєте новий бізнес, або хочете проапгрейдить існуючий, заявити про себе на ринку, - ми допоможемо вам з розробкою логотипу, правилами його розташування, фірмових кольорів, шрифтами, текстурами. Створимо всі необхідні елементи фірмового стилю: візитка, бланк, папка, сувенірна продукція, фірмовий одяг, аксесуари і т.д.

Підтримка

Настав момент Отримання готового сайту на руки, но ві відчуваєте невпевненість в его обслуговуванні (Наповнення, оновлення, реалізація Нових сторінок, оплата хостингу, домену ТОЩО), - Пропонуємо вам трівалу співпрацю: ми простежімо за всіма змінамі на сайті, заповнімо его, залучімо фахівців з продвижения и контент-менеджеров. Ваш сайт буде Постійно оновлюватіся, буде цікавий Вашої цільової аудіторії.

Розстрочка на сайти

Пропонуємо вам нову можливість: розстрочку на сайт. Ми готові обговорити графік виплат з зручними всім сторонам умовами. Звертайтеся.

З ким ми співпрацювали. Будемо раді побачити ваш логотип тут.

Хочу так само!